Özel HTC Bayındır Evde Bakım ve Sağlık MYERS'IN KOKTEYL PREMİKSİ
Myers Kokteyli diye bilinen enerji serumu; kronik yorgunluk, anjin, fibromiyalji, depresyon, kas spazmı, migren, akut astım atakları gibi rahatsızlıkların tedavisini destekleyen vitamin terapisidir. Ayrıca üst solunum yolu enfeksiyonları, mevsimsel alerjik rinit, kronik sinüzit ve hormonal dengesizlikler yaşayan bireyler için de uygun görülür. Belli bir sağlık problemi yaşamayan ancak vitamin ve mineral değerleri yeterli seviyede olmayan bireyler için ideal bir hizmettir.
Kombinasyon, çeşitli rahatsızlıkları hafifletmek için vitamin ve mineral damlaları uygulamasıyla tanınan Dr. John Myers'ın adını almıştır.
Myers kokteyli, medikal tedavilere destek arayan, yoğun ve stresli bir tempoda çalışan veya yeterli vitamin alamayan bireyler için etkili bir tedavidir. Kokteyl, vücudun sağlıklı bir şekilde işlemesi ve fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için gerekli olan vitamin ve mineralleri içerir. Üstelik bu serum, damar yoluyla verilmesi nedeniyle oral takviyelerden daha fazla etki sağlar. Yaşam kalitesini artıran ve iyi hissetmeyi destekleyen Myers kokteyli, birçok hastalığa karşı da önlem olarak düşünülebilir.
Myers'ın Kokteyl Faydalar

  • Stresi hafifletmeye yardımcı olur
  • Bağışıklığı artırır
  • Dengeyi geri yükler
  • Nemlendirme sağlar
  • Migreni azaltmaya yardımcı olur
  • Kronik ağrıyı azaltır
Myers'ın Kokteyl İçeriği:
Magnezyum Klorür
Magnezyum klorür yorgunluğun azaltılmasına, bağışıklığın iyileştirilmesine, migren gelişme riskinin azaltılmasına, rahatlamanın iyileştirilmesine ve daha fazlasına yardımcı olabilir.
B-Kompleks Vitaminler
B-kompleks vitaminleri cilt ve kan hücrelerinin sağlıklı kalmasına ve besin maddelerinin enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olabilir.
Hidrokso B12
Hydroxo B12, düşük B12 Vitamini seviyelerinin tedavisine yardımcı olmanın yanı sıra sağlıklı beyin fonksiyonunu, kanı, hücreleri ve sinirleri desteklemek için tasarlanmıştır
Kalsiyum Glukonat
Kalsiyum glukonat, sağlıklı kemiklerin ve vücuttaki kasların, sinirlerin ve hücrelerin normal işleyişinin desteklenmesine yardımcı olur.
Askorbik asit
Askorbik asit, hücrelerin serbest radikal hasarından korunmasına, demirin emilmesine, kolajen oluşturulmasına ve bağışıklığın güçlendirilmesine yardımcı olabilecek bir antioksidan görevi görebilir.
Dört hafta boyunca dört seans şeklinde uygulandığında, enerji seviyesinin artması, daha aktif ve dinamik bir ruh haline ulaşılması gibi sonuçlar gözlemlenir. İdame tedavisi olarak, ihtiyaç duyulan terapi aylık bir kere tekrar edilebilir. Hızlı sonuç almak isteyen kişiler, gün aşırı ve sağlık durumları değerlendirilerek 8 gün içinde tamamlanabilecek şekilde uygulama yaptırabilirler.