Gülay Kaya

“Yarım saat içinde geldiler çok memnun kaldım.ve çok güzel ilgilendiler. Tşk ediyorum ”

Meltem Dilsizgil

“Böyle bir süreçte titizlikle ve özveriyle verdikleri bu hizmetten dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz. Annem koronaydı ve çok zor geçiriyordu. Yaptıkları serumla annem aynı gün içerisinde hiç olmadığı kadar iyi oldu. Hatice hemşireye ve ekibinizdeki herkese minnettarız. Gözümüz kapalı tüm yakınlarımıza tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günleriniz olsun. İyi çalışmalar ”

Muslum Sert

“Hijyenik güler yüzlü çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Korono hastalığında bizlere sagliginizdan ferakat ederek bizlere hizmet verdiniz için tebrik ve şükranlarımı sunuyorum. ”

Vasi Atabey

“Kesinlikle harika hizmet aldığımı belirtmek isterim.özellikle hastanelerin yoğun olduğu bugünlerde, evde özel hizmet almak harika Teşekkürler ”

Gülüzar Baştuğ

“Geçen gün 38,5 derece ateşle gittim. Serum takıldıktan sonra kendime geldim şimdi gayet iyiyim. Ilgi ve alakaniza teşekkürler :) ”

Pelin Işık

“Sağlık hizmetinin evde verilmesi gerçekten çok mükemmel, hasta halinizle dışarıya çıkmak istemiyorsanız bir telefon ile hizmet size geliyor. İlgili ve samimiyetlerinden dolayı İnci sağlık kabine teşekkürlerini iletiyorum. ”

Zeynep Akfidan

“Ailecek keşfettiğimiz bir yer. Hemşireler çok güler yüzlü.. Çocuklarıma da enjeksiyon konusunda çok yardımcı oldular. Kabin temiz ve düzenli herkese tavsiye ederim.. ”

Canberk Ülkergil

“Güler yüzlü hizmet temiz ve hijyenik bir yer Başaranlarınızın devamını diliyorum ismini bilmediğim güzel hemşire :) ”

Esin Akdas

“Cocugumun ignelerini burda yaptiriyoruz guler yuzlu ve islerinde deneyimli personelleriyle hizmet vermekteler. Cok tesekkur ederiz . ”

Ayse Tarıbakan

“İlginizden çok memnun kaldık. İşini bilen güleryüzlü çalışanlarla güvenerek gidebileceğimiz bir sağlık merkezi ”

Sercan Avcil

“Gönül rahatlığı ile serum, enjeksiyon, pansuman vb. işlemlerinizi yaptırabileceğiniz harika bir yer. ”

Remziye Falay

“Yigenimi getirdim gösterdiğiniz ilgiden çok memnun kaldım teşekkürler ”

Oguz Kustul

“Bilgi ve uygulama acisindan harika bi kurum ”

Nuray Bayındır

“İyiki varsınız hayatımızı kolaylaştırdınız ”

Haseki Kadın

“Çok ilgililer, iyi ki varlar”

Whatsapp Destek